ZUSAH2X25.5
Manufacturer Part Number:
ZUSAH2X25.5
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 25.5mm
Diameter - Inside :
1.004" (25.50mm)
Diameter - Outside :
1.161" (29.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.079" (2.00mm)