ZUSAVB75M1.5X8.5
Manufacturer Part Number:
ZUSAVB75M1.5X8.5
Part of Description:
Brown Viton O-Ring - 1.5mm Wide
Color :
Brown
Diameter - Inside :
0.335" (8.50mm)
Diameter - Outside :
0.453" (11.50mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)