ZUSAS70FDA1.5X4.5
Manufacturer Part Number:
ZUSAS70FDA1.5X4.5
Part of Description:
Silicone O-Ring - 1.5mm Wide 4.5
Diameter - Inside :
0.177" (4.50mm)
Diameter - Outside :
0.295" (7.50mm)
Operating Temperature :
-62°C ~ 232°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)