ZUSAH2.4X11
Manufacturer Part Number:
ZUSAH2.4X11
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 11mm
Diameter - Inside :
0.433" (11.00mm)
Diameter - Outside :
0.622" (15.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.094" (2.40mm)