ZUSAH5X10
Manufacturer Part Number:
ZUSAH5X10
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 10mm ID
Diameter - Inside :
0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside :
0.787" (20.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.197" (5.00mm)