ZUSAV2.5X71
Manufacturer Part Number:
ZUSAV2.5X71
Part of Description:
Viton O-Ring - 2.5mm Wide 71mm I
Color :
Black
Diameter - Inside :
2.795" (71.00mm)
Diameter - Outside :
2.992" (76.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.098" (2.49mm)