ZUSAH4.5X23
Manufacturer Part Number:
ZUSAH4.5X23
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 4.5mm Wide 23mm
Diameter - Inside :
0.906" (23.00mm)
Diameter - Outside :
1.260" (32.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.177" (4.50mm)