ZUSAH3.5X75
Manufacturer Part Number:
ZUSAH3.5X75
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 75mm
Diameter - Inside :
2.953" (75.00mm)
Diameter - Outside :
3.228" (82.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.138" (3.51mm)