ZUSAV2.5X75
Manufacturer Part Number:
ZUSAV2.5X75
Part of Description:
Viton O-Ring - 2.5mm Wide 75mm I
Diameter - Inside :
2.953" (75.00mm)
Diameter - Outside :
3.150" (80.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.098" (2.49mm)