ZUSAV2X26
Manufacturer Part Number:
ZUSAV2X26
Part of Description:
Viton O-Ring - 2mm Wide 26mm ID
Color :
Black
Diameter - Inside :
1.024" (26.00mm)
Diameter - Outside :
1.181" (30.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.079" (2.00mm)