ZUSAH3X200
Manufacturer Part Number:
ZUSAH3X200
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 200mm I
Diameter - Inside :
7.874" (200.00mm)
Diameter - Outside :
8.110" (206.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)