ZUSAV2.5X62
Manufacturer Part Number:
ZUSAV2.5X62
Part of Description:
Viton O-Ring - 2.5mm Wide 62mm I
Diameter - Inside :
2.441" (62.00mm)
Diameter - Outside :
2.638" (67.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.098" (2.49mm)