ZUSAH1.78X9.75
Manufacturer Part Number:
ZUSAH1.78X9.75
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 1.78mm Wide 9.75
Diameter - Inside :
0.384" (9.75mm)
Diameter - Outside :
0.524" (13.31mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.070" (1.78mm)