ZUSAH3X18.5
Manufacturer Part Number:
ZUSAH3X18.5
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 18.5mm
Diameter - Inside :
0.728" (18.50mm)
Diameter - Outside :
0.965" (24.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)