ZUSAH3X123
Manufacturer Part Number:
ZUSAH3X123
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 123mm I
Diameter - Inside :
4.843" (123.00mm)
Diameter - Outside :
5.079" (129.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)