ZUSAV5X76
Manufacturer Part Number:
ZUSAV5X76
Part of Description:
Viton O-Ring - 5mm Wide 76mm ID
Color :
Black
Diameter - Inside :
2.992" (76.00mm)
Diameter - Outside :
3.386" (86.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.197" (5.00mm)