ZUSAS70FDA3X60
Manufacturer Part Number:
ZUSAS70FDA3X60
Part of Description:
Silicone O-Ring - 3mm Wide 60mm
Diameter - Inside :
2.362" (60.00mm)
Diameter - Outside :
2.598" (66.00mm)
Operating Temperature :
-62°C ~ 232°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)