ZUSAH4X174
Manufacturer Part Number:
ZUSAH4X174
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 174mm I
Diameter - Inside :
6.850" (174.00mm)
Diameter - Outside :
7.165" (182.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.157" (3.99mm)