ZUSAH4.5X61
Manufacturer Part Number:
ZUSAH4.5X61
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 4.5mm Wide 61mm
Diameter - Inside :
2.402" (61.00mm)
Diameter - Outside :
2.756" (70.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.177" (4.50mm)