ZUSAH4.5X74
Manufacturer Part Number:
ZUSAH4.5X74
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 4.5mm Wide 74mm
Diameter - Inside :
2.913" (74.00mm)
Diameter - Outside :
3.268" (83.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.177" (4.50mm)