ZUSAV1.5X51
Manufacturer Part Number:
ZUSAV1.5X51
Part of Description:
Viton O-Ring - 1.5mm Wide 51mm I
Diameter - Inside :
2.008" (51.00mm)
Diameter - Outside :
2.126" (54.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)