ZUSAV5X75
Manufacturer Part Number:
ZUSAV5X75
Part of Description:
Viton O-Ring - 5mm Wide 75mm ID
Color :
Black
Diameter - Inside :
2.953" (75.00mm)
Diameter - Outside :
3.346" (85.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.197" (5.00mm)