ZUSAH3.5X180
Manufacturer Part Number:
ZUSAH3.5X180
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 180mm
Diameter - Inside :
7.087" (180.00mm)
Diameter - Outside :
7.362" (187.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.138" (3.51mm)