ZUSAV1.5X44
Manufacturer Part Number:
ZUSAV1.5X44
Part of Description:
Viton O-Ring - 1.5mm Wide 44mm I
Diameter - Inside :
1.732" (44.00mm)
Diameter - Outside :
1.850" (47.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)