ZUSAS70FDA1X4.5
Manufacturer Part Number:
ZUSAS70FDA1X4.5
Part of Description:
Silicone O-Ring - 1mm Wide 4.5mm
Diameter - Inside :
0.177" (4.50mm)
Diameter - Outside :
0.256" (6.50mm)
Operating Temperature :
-62°C ~ 232°C
Width / Cross Section :
0.039" (1.00mm)