ZUSAV3X128
Manufacturer Part Number:
ZUSAV3X128
Part of Description:
Viton O-Ring - 3mm Wide 128mm ID
Diameter - Inside :
5.039" (128.00mm)
Diameter - Outside :
5.276" (134.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)