ZUSAH1.5X18.5
Manufacturer Part Number:
ZUSAH1.5X18.5
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 18.5m
Diameter - Inside :
0.728" (18.50mm)
Diameter - Outside :
0.846" (21.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)