ZUSAV3X124
Manufacturer Part Number:
ZUSAV3X124
Part of Description:
Viton O-Ring - 3mm Wide 124mm ID
Color :
Black
Diameter - Inside :
4.882" (124.00mm)
Diameter - Outside :
5.118" (130.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)