ZUSAH4.5X76
Manufacturer Part Number:
ZUSAH4.5X76
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 4.5mm Wide 76mm
Diameter - Inside :
2.992" (76.00mm)
Diameter - Outside :
3.346" (85.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.177" (4.50mm)