ZUSAH1.8X3.15
Manufacturer Part Number:
ZUSAH1.8X3.15
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide x 3.1
Diameter - Inside :
0.124" (3.15mm)
Diameter - Outside :
0.266" (6.75mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.071" (1.80mm)