ZUSAV1.5X45
Manufacturer Part Number:
ZUSAV1.5X45
Part of Description:
Viton O-Ring - 1.5mm Wide 45mm I
Color :
Black
Diameter - Inside :
1.772" (45.00mm)
Diameter - Outside :
1.890" (48.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)