ZUSAH1.9X3.4
Manufacturer Part Number:
ZUSAH1.9X3.4
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 1.9mm Wide 3.4mm
Diameter - Inside :
0.134" (3.40mm)
Diameter - Outside :
0.283" (7.20mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.075" (1.90mm)