ZUSAV3.5X32
Manufacturer Part Number:
ZUSAV3.5X32
Part of Description:
Viton O-Ring - 3.5mm Wide 32mm I
Diameter - Inside :
1.260" (32.00mm)
Diameter - Outside :
1.535" (39.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.138" (3.51mm)