ZUSAV4X22
Manufacturer Part Number:
ZUSAV4X22
Part of Description:
Viton O-Ring - 4mm Wide 22mm ID
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.866" (22.00mm)
Diameter - Outside :
1.181" (30.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.157" (3.99mm)