ZUSAH1.5X1.8
Manufacturer Part Number:
ZUSAH1.5X1.8
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 1.8mm
Diameter - Inside :
0.071" (1.80mm)
Diameter - Outside :
0.189" (4.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)