L150-2280502400000
Manufacturer Part Number:
L150-2280502400000
Part of Description:
WARM-WHITE 80 CRI 24V
CCT (K) :
2200K
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
240mA
Current - Test :
160mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
500lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
128 lm/W
Package / Case :
2023 (5250 Metric)
Size / Dimension :
0.204" L x 0.197" W (5.18mm x 5.00mm)
Supplier Device Package :
2023
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24.4V