JB3030UWT-D-H65EA0000-NZ000001
Manufacturer Part Number:
JB3030UWT-D-H65EA0000-NZ000001
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
240mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
35lm (34lm ~ 36lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
33lm (Typ)
Height - Seated (Max) :
0.034" (0.86mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
193 lm/W
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.79V