GW CSSRM3.CM-MFN4-A232-1-700-R33
- Manufacturer Part Number:
- Manufacturer/Brand:
- ams OSRAM
- Part of Description:
- THE OSLON SQUARE CRI 90 GEN 5 GW
- Manufacturer :
- ams OSRAM
- Product Category :
- White LED Lighting
- CCT (K) :
- Color :
- White
- CRI (Color Rendering Index) :
- 90
- Current - Max :
- 1.8A
- Current - Test :
- 700mA
- Flux @ 25°C, Current - Test :
- Flux @ 85°C, Current - Test :
- Height - Seated (Max) :
- 0.082" (2.09mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 1212 (3030 Metric)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Supplier Device Package :
- 1212
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.8V