PMRL200-NKG120-WT
Manufacturer Part Number:
PMRL200-NKG120-WT
Part of Description:
PMI 2-29-2016 WT
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
AC
Viewing Angle :
15°
Voltage :
120V