L34-B12-0584
Manufacturer Part Number:
L34-B12-0584
Part of Description:
PMI RND 3/8" LED 12V BLUE
Current :
20mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
10.39mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.38" (9.53mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
12V