L34-Y12-0586
Manufacturer Part Number:
L34-Y12-0586
Part of Description:
PMI RND 3/8" LED 12V WIRE YLW
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
10.39mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.38" (9.53mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
12V