L34-W36-0585
Manufacturer Part Number:
L34-W36-0585
Part of Description:
PMI RND 3/8" LED 36V WHITE
Current :
14mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
Lens Size :
10.39mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.38" (9.53mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
36V