HSF-50-22-B-F
Manufacturer Part Number:
HSF-50-22-B-F
Part of Description:
FANSINK 5VDC 50X50X21.5MM
Stock Condition:
49
Fin Height :
0.728" (18.50mm)
Length :
1.969" (50.00mm)
Thermal Resistance @ Natural :
1.06°C/W
Width :
1.969" (50.00mm)