PMRL125W-NWA28H
Manufacturer Part Number:
PMRL125W-NWA28H
Part of Description:
PMI 5-15-17
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
2180mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.23" (5.84mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
35°
Voltage :
28V