C96-BG24H-CGO
Manufacturer Part Number:
C96-BG24H-CGO
Part of Description:
PMI .290" 24V HI-DOME GREEN
Current :
17mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Voltage :
24V