PL16-G48-CG
Manufacturer Part Number:
PL16-G48-CG
Part of Description:
16MM PILOT LIGHT AND LED REPLACE
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Lens Size :
9.80mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.63" (16.00mm)
Product Status :
Obsolete
Voltage :
48V