C94-NWW12H-CAO
Manufacturer Part Number:
C94-NWW12H-CAO
Part of Description:
PMI .290" 12V FLUSH WHITE
Current :
20mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Amber
Lens Size :
8.50mm Dia
Millicandela Rating :
6150mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
12V