PMRL125-NWR28H-WT
Manufacturer Part Number:
PMRL125-NWR28H-WT
Part of Description:
PMI-PROC_PL-41*MG WT
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
2180mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.23" (5.84mm)
Termination Style :
PC Pin
Viewing Angle :
35°
Voltage :
28V