PMRL125-NWG120
Manufacturer Part Number:
PMRL125-NWG120
Part of Description:
PMI 11-14-16
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
2000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.23" (5.84mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
PC Pin
Viewing Angle :
45°
Voltage :
120V