PMRL125-BG28H
Manufacturer Part Number:
PMRL125-BG28H
Part of Description:
PMI 1-06-17
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
14mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.23" (5.84mm)
Termination Style :
PC Pin
Viewing Angle :
60°
Voltage :
28V